vyhledat akci podle klíčového slova

z celého katalogu

CO OBSAHUJE FIREMNÍ AKCE

Základní cena zahrnuje dopravu autobusem, průvodcovské služby a avizované vstupy. Přiobjednat lze například stravu a další služby. Ceny jsou kalkulovány pro odjezdy z Prahy. Akce lze dotvořit podle vašich přání nebo si můžete zadat celou Akci na vaše přání.


CENY FIREMNÍCH AKCÍ
NA PŘÁNÍ


se kalkulují vždy na základě služeb požadovaných objednavatelem.
Viz též "Akce na přání".

CENY NABÍZENÝCH AKCÍ UVEDENÝCH
NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH


se mohou v některých případech nepatrně odchýlit od konečné částky a jsou tudíž ORIENTAČNÍ. Tento rozdíl je důsledkem změn cen především vstupného nebo kilometrovného za dopravu, které se průběžně mění. Aktuální cenu vám vždy před objednáním sdělíme.
mohlo by vás zajímat


admin

Valid XHTML 1.0 Transitional

Firemní akce

Pivní Plzeň       kat. číslo - V037d
cena : 1680,-Kč   ()

Odjezd z Prahy v 8.00 hod. V Plzni nejprve navštívíme pivovar Prazdroj, kde mezi 9.30 - 11.00 učiníme exkurzi o výrobě piva. Potom se projdeme po městě, abychom se seznámili s jeho památkami, jako je např. kostel sv. Bartoloměje s nejvyšší kostelní věží v Čechách. Od 12.30 do 14.00 hod. s chutí poobědváme v šenku Na Parkánu, načež zamíříme do Pivovarského muzea a městského podzemí, které opustíme kolem 15.50 hodin. Následně budeme mít dvě hodinky volna podle vlastního uvážení. K 18.00 hodině se přesuneme do restaurace Na Spilce, kde strávíme příjemný večer při bohaté večeři s neomezenou konzumací piva a pečeného masa. Návrtat do Prahy kolem 22.30 hod.

Obrázek produktu

Obrázek produktu
Vinný sklípek - ochutnávky, posezení      kat. číslo - TA01
cena : 0,-Kč   (podle programu)

Návštěvu vinných sklípků realizujeme ve všech vinných oblastech jižní Moravy, ale také na Litoměřicku nebo i na Slovensku. Bližší informace najdete v sekci NABÍDKA - kategorie VINNÉ SKLÍPKY nebo v kategorii
ZÁJEZDY NA VÍNO.


Obrázek produktu

zhave tipy